28 luty 2022

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, w związku z tym 24 lutego 2022 r. odbył się BAL KARNAWAŁOWY przebierańców-uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Tego dnia od samego już rana w szkole można spotkać było wróżki, królewny, piratów, rycerzy, policjantów, detektywów, strażaków,  Spidermena, Batmana i wiele, wiele innych ciekawych postaci z bajek, baśni, świata magii i przedstawicieli wymarzonych profesji.

Wystrój sal lekcyjnych oraz korytarza przypominał wielką salę balową, na której dominowały serpentyny i balony. Wszystko to, wprowadzało dzieci w radosny nastrój i jednocześnie zachęcało do wesołej, spontanicznej zabawy. Wychowawcy klas dołożyli wszelkich starań, by ten dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania, konkurencje, zabawy muzyczne.
W czasie przerw w tańcach dzieci miały możliwość słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców w poszczególnych klasach. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm utworów z repertuaru dziecięcego.

To był fantastyczny dzień obfity nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście i wspaniałą zabawę. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom naszych uczniów za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku.

Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły – czego dowodem są zdjęcia w zakładce GALERIA Zapraszamy do oglądania.