A A A
Chłopcy z 8b jak co roku pamiętali o Dniu Kobiet. Przygotowali zabawy, poczęstunek no i oczywiście pamiętali o kwiatach.
 

Ferie zimowe za nami. Rozpoczęło się nowe półrocze roku szkolnego 2019/2020. Do wakacji pozostało 137 dni co stanowi 4 miesiące i 16 dni.

 

13 lutego opiekun samorządu uczniowskiego pani Monika Warmus brała udział w Konferencji, która odbyła się w Urzędzie Miasta Krakowa nt.: ODPOWIEDZIALNY I ZAANGAŻOWANY SAMORZĄD. Konferencję otworzyło wystąpienie pani Anny Korfel - Jasińskiej Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji Sportu i Turystyki

W piątek 21 lutego klasa 6 A wybrała się wraz z opiekunami do kina na film - Zew krwi. Film był nagrodą za zbiórkę bateria w ramach Programu MPO Kraków - Kino za baterie.

5 października 2020r. na tablicach korkowych na korytarzu zostały wywieszone liczby i kolory w języku angielskim. Dzieci na przerwach utrwalały pisownię słówek. Tydzień później wywieszone zostały nowe nazwy z chochlikami czyli błędami w pisowni. Wszyscy którzy odnaleźli wszystkie błędy wygrali w konkursie i otrzymali dyplomy, mały upominek oraz 6 z angielskiego.

 

Mistrzowie to:

  1. Filip Borkowski
  2. Nikodem Ból
  3. Marlena Łaszyca - Sitek 
  4. Kacper Mieszaniec 
  5. Sonia Wietrzycka 
  6. Leon Krupa 

GRATULACJE!