1 B - Eko Kreatorzy

W listopadzie klasa 1b wzięła udział w konkursie szkolnym EKO-KREATORZY. Z "rzeczy zbędnych" wykonaliśmy pomysłowe prace.
 
Listopad 2021 r.

2b - Robimy kanapki

5 października 2022 r. uczniowie klasy 2b samodzielnie robili kanapki. Chcemy być zdrowi, więc promujemy zdrowe odżywianie. Kanapki były pyszne i urozmaicone. Wspólnie zjedliśmy je na drugie śniadanie. 
 
 
Październik 2022 r.

4A - Dzień dziecka

Dzień Dziecka w kl.4a – uczniowie miło, sympatycznie i wesoło spędzili ten dzień. Były zabawy, gry a wszystko to w słodkiej atmosferze ciasteczek i lodów. Wszystkie dzieci spędziły czas z uśmiechem na twarzy i były zaskoczone, że czas zabawy dobiegł końca tak szybko😊

Czerwiec 2022 r.

4a - Fabryka czekolady

24 stycznia 2023 r. klasa 4a była w Krakowskiej Manufakturze Czekolady. Uczniowie poznali historię ziarna kakaowca, sposób wyrobu czekolady, a potem mogli samodzielnie wyrobić swoje pralinki i udekorować według własnego pomysłu. Wszyscy wrócili zadowoleni ze słodkimi upominkami.
 
Styczeń 2023 r.
 
 

4A - Matematyka uczy i bawi - Szalone zakupy

Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych w klasie 4a, to inne spojrzenie na matematykę poprzez zabawę w szalone zakupy. Zaangażowanie dzieci przeszło moje oczekiwania, a rywalizacja o najlepsze zakupy była zacięta i bardzo, bardzo owocna. Trzeba było zwracać uwagę na ceny jednostkowe, wartość produktu i cenę końcową do zapłaty. Małe czwartaczki zdały egzamin z pierwszych swoich zakupów dla całej rodziny. GRATULUJĘ!

Renata Pasztor

Nauczyciel matematyki

Czerwiec 2022 r.

4a i 4b - Teatr Praska

23 lutego 2023 r. klasy 4a i 4b były na warsztatach teatralnych w Teatrze Praska przy ul.Praskiej 52. Uczniowie usłyszeli kilka słów o historii teatru i komedii, a potem w ramach warsztatów mogli odgrywać krótkie scenki komediowe z użyciem masek teatralnych. Super zabawa i doświadczenie pełne kreatywności. 
 
luty 2023 r.
 
 

7a - Teatr

1 marca 2023 r. klasa 7a wybrała się na wycieczkę do kina Kijów, na sztukę pt. Zemsta. Po spektaklu uczniowie wybrali się na spacer szlakiem od Uniwersytetu Jagielońskiego - Wydział Prawa i Administracji - Collegium Novum i Wydział Historii poprzez Teatr Stary aż po Teatr im. Słowackiego o których to teatrach i ciekawostkach z nimi związanych opowiadała Pani Beata Stolicka.
 

Marzec 2023 r.
 
 

Akademia Pana Kleksa - wyjście do kina klas 4a i 4b

9 stycznia 2024 r. uczniowie klas 4a i 4b wybrali się do kina na film pt: "Akademia Pana Kleksa". Nowa wersja tego filmu jest lekturą dla klasy 4.
 
styczeń 2024 r.
 

Angielski na wesoło w klasach I

Jak co roku uczniowie pierwszych klas pracując w grupach stworzyli piękne szkolne plecaki, w które zapakowali wszystkie przybory szkolne potrzebne do nauki. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Wrzesień 2021 r.

Angielski nie tylko w ławkach - projekty klas I - III

„Angielski nie tylko w ławkach”

Zapraszam do galerii prac klas 1-3, gdzie można zobaczyć projekty, które dzieci wykonują w grupach na lekcjach angielskiego.

marzec 2023 r.

Bal karnawałowy klas 1 - 3

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, w związku z tym 24 lutego 2022 r. odbył się BAL KARNAWAŁOWY przebierańców-uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Tego dnia od samego już rana w szkole można spotkać było wróżki, królewny, piratów, rycerzy, policjantów, detektywów, strażaków,  Spidermena, Batmana i wiele, wiele innych ciekawych postaci z bajek, baśni, świata magii i przedstawicieli wymarzonych profesji.

Wystrój sal lekcyjnych oraz korytarza przypominał wielką salę balową, na której dominowały serpentyny i balony. Wszystko to, wprowadzało dzieci w radosny nastrój i jednocześnie zachęcało do wesołej, spontanicznej zabawy. Wychowawcy klas dołożyli wszelkich starań, by ten dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania, konkurencje, zabawy muzyczne.
W czasie przerw w tańcach dzieci miały możliwość słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców w poszczególnych klasach. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm utworów z repertuaru dziecięcego.

To był fantastyczny dzień obfity nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście i wspaniałą zabawę. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom naszych uczniów za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku.

Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły – czego dowodem są zdjęcia w zakładce GALERIA Zapraszamy do oglądania.

Bal Karnawałowy w stylu dworskim w klasach I - III

BAL KARNAWAŁOWY w stylu dworskim w klasach 1-3

Karnawał to czas zabawy, tradycja pełna wrażeń, barw i dźwięków. Przekonali się o tym uczniowie klas 1-3, uczestnicząc w niecodziennym balu karnawałowym. Jak na prawdziwy bal przystało, nie zabrakło fantazyjnych fryzur i oryginalnych strojów z czasów dworskich. Skoczna muzyka oraz świetnie animujący wodzireje, zachęcali do tańca, nawet tych najbardziej opornych.

Patrząc na zadowolone buzie dzieci, chciałoby się krzyknąć: Niech żyje bal!

Urszula Sikora

Luty 2023 r.