23 kwiecień 2021

Szanowni Państwo!

Przypominam o konieczności złożenia deklaracji woli przyjęcia na rok szklony 2021/2022 przez kandydatów zakwalifikowanych do Samorządowego Przedszkola nr 42.

Uprzejmie prosimy o składanie deklaracji na załączonych wnioskach, ponieważ zawierają one dodatkowy kwestionariusz z danymi niezbędnymi do organizacji pracy przedszkola.

Potwierdzenie należy złożyć w okresie od 26 kwietnia do 7 maja br. Deklaracje przyjmuje Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 157 w Krakowie. Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną deklaracje woli można dostarczyć osobiście lub wysłać skan dokumentu na adres e-mail Sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Druk deklaracji do pobrania: pobierz

 

 

Jacek Dziadkowiec

wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10