Samorządowe Przedszkole nr 42 - Zgoda na pomiar temperatury

Zgodę na pomiar należy złożyć pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.

[pobierz]

UWAGA! Jedynie rodzice lub opiekunowie prawni dziecka są upoważnieni do podpisania zgody na pomiar temperatury ciała.

Wniosek na dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do SP nr 42

Szkoła Podstawowa nr 157 - Zgoda na pomiar temperatury

Zgodę na pomiar należy złożyć pierwszego dnia pobytu dziecka w szkole lub podczas pierwszego przyjścia na konsultacje.

[pobierz]

Wniosek na dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do samorządowych przedszkoli innych niż SP nr 42

Samorządowe Przedszkole nr 42 - Ankieta epidemiologiczna

Wypełnioną ankietę należy składać codziennie w przedszkolu

[pobierz]

UWAGA! Jedynie rodzice lub opiekunowie prawni dziecka są upoważnieni do wypełnienia i podpisania ankiety.

Szkoła Podstawowa nr 157 - Ankieta epidemiologiczna

Wypełnioną ankietę należy składać codziennie